Heb je zin om deel te nemen aan een tornooi, competitief of recreatief? Kijk op de tornooikalender en neem contact op met Tom voor meer informatie.
Heren D week 1: Sterke Stut B - Lobos D
Sterke Stut B – Lobos D
Adres: Sporthal De Kluize, Sportstraat 5, 9860 Scheldewindeke
Wedstrijd: POVLH01/040
Uitslag: 13-3
Filip Thys (D4) – 1/4
Lieke De Mol (E0) – 1/4
Wouter Devos (E0) – 1/4
Alexander Legrand (E2) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 1: Sterke Stut D - Lobos E
Sterke Stut D – Lobos E
Adres: Sporthal De Kluize, Sportstraat 5, 9860 Scheldewindeke
Wedstrijd: POVLH01/052
Uitslag: 13-3
Michael De Baets (E4) – 2/4
Joachim Slock (E6) – 1/4
Patrick Goossens (NG) – 0/4
Darius Van de Velde (NG) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Veteranen A week 1: KTTC Eikenlo A - Lobos A
KTTC Eikenlo A – Lobos A
Adres: Feestzaal Sparrenhof/ Zaal KTTC Eikenlo, Brugsesteenweg 183, 9900 Eeklo
Wedstrijd: POVLV01/001
Uitslag: 9-0
Dirk De Bruycker (D0) – 0/3
Glenn De Tollenaere (D2) – 0/3
Stefaan Beyst (D4) – 0/3
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Veteranen B week 1: QLT Gent A - Lobos B
QLT Gent A – Lobos B
Adres: QLT, Johannes Hartmannlaan 4, 9040 SInt Amandsberg
Wedstrijd: POVLV01/004
Uitslag: 4-5
Johan De Mol (D4) – 3/3
Yong Ling (D6) – 2/3
Emiel De Graeve (E6) – 0/3
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren A week 1: Sterke Stut A - Lobos A
Sterke Stut A – Lobos A
Adres: Sporthal De Kluize, Sportstraat 5, 9860 Scheldewindeke
Wedstrijd: POVLH01/010
Uitslag: 9-7
Quinten Desmedt (C0) – 3/4
Senne Blommaert (C2) – 1/4
Joris Legrand (C6) – 2/4
Alexander Ramon (C6) – 1/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren B week 1: Olsene B - Lobos B
Olsene B – Lobos B
Adres: Ontmoetingscentrum-bovenzaal Begonia, Kerkstraat 36, 9870 Olsene
Wedstrijd: POVLH01/028
Uitslag: 1-15
Victor De Baets (D0) – 4/4
Dirk De Bruycker (D0) – 3/4
Robin De Vlieger (D2) – 4/4
Thibo Van derBruggen (D6) – 4/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren C week 1: Wetteren B - Lobos C
Wetteren B – Lobos C
Adres: Sportzaal St-Gertrudiscollege, Wegvoeringsstraat 21, 9230 Wetteren
Wedstrijd: POVLH01/034
Uitslag: 10-6
Koen Locquet (D4) – 1/4
Stefaan Beyst (D4) – 1/4
Johan De Mol (D4) – 2/4
Geert Van Daele (D4) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Jeugd A week 1: Rooigem-Gent B - Lobos A
Rooigem-Gent B – Lobos A
Adres: TTC Rooigem Gent vzw, Rooigemlaan 180, 9000 Gent
Wedstrijd: POVLJ01/010
Uitslag: 4-5
Gilles Verstraete (E6) – 2/3
Senne Tack (E6) – 1/3
Darius Van de Velde (NG) – 2/3
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren D week 2: Lobos D - TTC Deinze B
Lobos D – TTC Deinze B
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH02/042
Uitslag: 6-10
Yong Ling (D6) – 1/4
Thibo Van derBruggen (D6) – 4/4
Lieke De Mol (E0) – 1/4
Wouter Devos (E0) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 2: Lobos E - Kruibeke E
Lobos E – Kruibeke E
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH02/054
Uitslag: 0-16
Simon Bourguillioen (E6) – 0/4
Joachim Slock (E6) – 0/4
Gilles Verstraete (E6) – 0/4
Darius Van de Velde (NG) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Jeugd A week 2: Lobos A - Sleidinge A
Lobos A – Sleidinge A
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLJ02/012
Uitslag: 6-3
Senne Tack (E6) – 3/3
Andreas De Pue (NG) – 1/3
Lukas Van Daele (NG) – 2/3
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren A week 2: Lobos A - TTC Deinze A
Lobos A – TTC Deinze A
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH02/012
Uitslag: 9-7
Quinten Desmedt (C0) – 3/4
Senne Blommaert (C2) – 3/4
Joris Legrand (C6) – 1/4
Alexander Ramon (C6) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren B week 2: Lobos B - Gemo B
Lobos B – Gemo B
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH02/030
Uitslag: 10-6
Victor De Baets (D0) – 4/4
Dirk De Bruycker (D0) – 2/4
Robin De Vlieger (D2) – 4/4
Karel Legrand (D6) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren C week 2: Lobos C - Sleidinge C
Lobos C – Sleidinge C
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH02/036
Uitslag: 1-15
Filip Thys (D4) – 0/4
Koen Locquet (D4) – 0/4
Geert Van Daele (D4) – 1/4
Alexander Legrand (E2) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren A week 3: Aaigem A - Lobos A
Aaigem A – Lobos A
Adres: Turnzaal VBS Sint Martinus, Aaigemdorp 66, 9420 AAIGEM
Wedstrijd: POVLH03/009
Uitslag: 7-9
Senne Blommaert (C2) – 2/4
Joris Legrand (C6) – 2/4
Alexander Ramon (C6) – 3/4
Victor De Baets (D0) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren C week 3: Egmont B - Lobos C
Egmont B – Lobos C
Adres: Sportcomplex Bevegemse Vijvers, Zwembadstraat 7, 9620 Zottegem
Wedstrijd: POVLH03/033
Uitslag: 10-6
Koen Locquet (D4) – 2/4
Filip Thys (D4) – 2/4
Geert Van Daele (D4) – 2/4
Tom De Grauwe (E6) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren D week 3: Hamme D - Lobos D
Hamme D – Lobos D
Adres: TTC Hamme, Cesar De Golspark 6, 9220 Hamme
Wedstrijd: POVLH03/039
Uitslag: 15-1
Karel Legrand (D6) – 1/4
Lieke De Mol (E0) – 0/4
Wouter Devos (E0) – 0/4
Alexander Legrand (E2) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren B week 3: Ninove C - Lobos B
Ninove C – Lobos B
Adres: Sportcentrum St. Kristoffel, SCHUITSTRAAT 12, 9401 NINOVE-POLLARE
Wedstrijd: POVLH03/027
Uitslag: 15-1
Dirk De Bruycker (D0) – 0/4
Glenn De Tollenaere (D2) – 0/4
Chris Ducheyne (D4) – 0/4
Thibo Van derBruggen (D6) – 1/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 3: Ninove D - Lobos E
Ninove D – Lobos E
Adres: Sportcentrum St. Kristoffel, SCHUITSTRAAT 12, 9401 NINOVE-POLLARE
Wedstrijd: POVLH03/051
Uitslag: 11-5
Koen Deman (E4) – 3/4
Michael De Baets (E4) – 1/4
Joachim Slock (E6) – 1/4
Senne Tack (E6) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy