Heb je zin om deel te nemen aan een tornooi, competitief of recreatief? Kijk op de tornooikalender en neem contact op met Tom voor meer informatie.
Heren D week 8: Lobos D - HNO Assenede A
Lobos D – HNO Assenede A
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH08/039
Heren E week 8: Lobos E - De Pinte D
Lobos E – De Pinte D
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH08/051
Jeugd A week 8: Lobos A - De Pinte A
Lobos A – De Pinte A
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLJ08/009
Heren A week 8: Lobos A - Kruibeke B
Lobos A – Kruibeke B
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH08/009
Heren B week 8: Lobos B - Kruibeke C
Lobos B – Kruibeke C
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH08/027
Heren A week 9: Zomergem A - Lobos A
Zomergem A – Lobos A
Adres: TTC Zomergem, Hofbouwstraat 2, 9930 Zomergem
Wedstrijd: POVLH09/010
Uitslag: 0-0 (af)
Heren B week 9: Hof ter Burst A - Lobos B
Hof ter Burst A – Lobos B
Adres: Tenniscentrum Hof ter Burst, Hof-ter-Burstbaan 13, 9280 Lebbeke
Wedstrijd: POVLH09/028
Heren C week 9: KTTC Eikenlo B - Lobos C
KTTC Eikenlo B – Lobos C
Adres: Feestzaal Sparrenhof/ Zaal KTTC Eikenlo, Brugsesteenweg 183, 9900 Eeklo
Wedstrijd: POVLH09/034
Heren E week 9: Rooigem-Gent J - Lobos E
Rooigem-Gent J – Lobos E
Adres: TTC Rooigem Gent vzw, Rooigemlaan 180, 9000 Gent
Wedstrijd: POVLH09/052
Jeugd A week 9: Olsene A - Lobos A
Olsene A – Lobos A
Adres: Ontmoetingscentrum-bovenzaal Begonia, Kerkstraat 36, 9870 Olsene
Wedstrijd: POVLJ09/010
Heren C week 10: Nova C - Lobos C
Nova C – Lobos C
Adres: Sporthal MPI de Capelderij, Vekenstraat, 1-3, 9255 Buggenhout-Opdorp
Wedstrijd: POVLH10/034
Heren D week 10: Stekene E - Lobos D
Stekene E – Lobos D
Adres: Tafeltenniscentrum Stekene, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene
Wedstrijd: POVLH10/040
Heren E week 10: Stekene F - Lobos E
Stekene F – Lobos E
Adres: Tafeltenniscentrum Stekene, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene
Wedstrijd: POVLH10/052
Jeugd A week 10: Egmont B - Lobos A
Egmont B – Lobos A
Adres: Sportcomplex Bevegemse Vijvers, Zwembadstraat 7, 9620 Zottegem
Wedstrijd: POVLJ10/010
Veteranen A week 3: Rooigem-Gent A - Lobos A
Rooigem-Gent A – Lobos A
Adres: TTC Rooigem Gent vzw, Rooigemlaan 180, 9000 Gent
Wedstrijd: POVLV03/003