Heb je zin om deel te nemen aan een tornooi, competitief of recreatief? Kijk op de tornooikalender en neem contact op met Tom voor meer informatie.
Heren B week 4: De Rijdt Brakel A - Lobos B
De Rijdt Brakel A – Lobos B
Adres: Sporthal De Rijdt, Jagerstraat 64, 9660 BRAKEL
Wedstrijd: POVLH04/026
Uitslag: 5-11
Dirk De Bruycker (D0) – 2/4
Glenn De Tollenaere (D2) – 2/4
Robin De Vlieger (D2) – 3/4
Thibo Van derBruggen (D6) – 4/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren A week 4: Stekene D - Lobos A
Stekene D – Lobos A
Adres: Tafeltenniscentrum Stekene, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene
Wedstrijd: POVLH04/008
Uitslag: 3-13
Senne Blommaert (C2) – 2/4
Joris Legrand (C6) – 3/4
Alexander Ramon (C6) – 3/4
Victor De Baets (D0) – 3/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren C week 4: Merelbeke H - Lobos C
Merelbeke H – Lobos C
Adres: TTC Merelbeke, Plataan 2, 9820 Merelbeke
Wedstrijd: POVLH04/032
Uitslag: 12-4
Koen Locquet (D4) – 1/4
Filip Thys (D4) – 2/4
Stefaan Beyst (D4) – 1/4
Geert Van Daele (D4) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 4: Merelbeke J - Lobos E
Merelbeke J – Lobos E
Adres: TTC Merelbeke, Plataan 2, 9820 Merelbeke
Wedstrijd: POVLH04/050
Uitslag: 6-10
Alexander Legrand (E2) – 3/4
Michael De Baets (E4) – 4/4
Joachim Slock (E6) – 3/4
Gilles Verstraete (E6) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Jeugd A week 4: Sterke Stut A - Lobos A
Sterke Stut A – Lobos A
Adres: Sporthal De Kluize, Sportstraat 5, 9860 Scheldewindeke
Wedstrijd: POVLJ04/008
Uitslag: 2-7
Gilles Verstraete (E6) – 3/3
Darius Van de Velde (NG) – 3/3
Lukas Van Daele (NG) – 1/3
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren D week 4: St. Pauwels D - Lobos D
St. Pauwels D – Lobos D
Adres: Turnzaal GLS De Zandloper, Zandstraat 16, 9170 Sint-Pauwels
Wedstrijd: POVLH04/038
Uitslag: 7-9
Karel Legrand (D6) – 3/4
Yong Ling (D6) – 1/4
Lieke De Mol (E0) – 3/4
Wouter Devos (E0) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren D week 5: Lobos D - Zele D
Lobos D – Zele D
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH05/039
Uitslag: 9-7
Karel Legrand (D6) – 4/4
Yong Ling (D6) – 1/4
Lieke De Mol (E0) – 0/4
Wouter Devos (E0) – 4/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 5: Lobos E - Hamme E
Lobos E – Hamme E
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH05/051
Uitslag: 0-16
Koen Deman (E4) – 0/4
Tom De Grauwe (E6) – 0/4
Joachim Slock (E6) – 0/4
Senne Tack (E6) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren A week 5: Lobos A - Zele B
Lobos A – Zele B
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH05/009
Uitslag: 11-5
Senne Blommaert (C2) – 3/4
Joris Legrand (C6) – 2/4
Alexander Ramon (C6) – 3/4
Victor De Baets (D0) – 3/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren B week 5: Lobos B - Zele C
Lobos B – Zele C
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH05/027
Uitslag: 6-10
Dirk De Bruycker (D0) – 1/4
Glenn De Tollenaere (D2) – 0/4
Robin De Vlieger (D2) – 4/4
Alexander Legrand (E2) – 1/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren C week 5: Lobos C - Aaigem B
Lobos C – Aaigem B
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH05/033
Uitslag: 8-8
Filip Thys (D4) – 1/4
Stefaan Beyst (D4) – 2/4
Koen Locquet (D4) – 3/4
Michael De Baets (E4) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 6: D'leeuw 2001 A - Lobos E
D’leeuw 2001 A – Lobos E
Adres: Sportzaal A. Ottoy, Walleken 12, 9470 Denderleeuw
Wedstrijd: POVLH06/049
Uitslag: 15-1
Alexander Legrand (E2) – 1/4
Joachim Slock (E6) – 0/4
Senne Tack (E6) – 0/4
Darius Van de Velde (NG) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren A week 6: Rooigem-Gent G - Lobos A
Rooigem-Gent G – Lobos A
Adres: TTC Rooigem Gent vzw, Rooigemlaan 180, 9000 Gent
Wedstrijd: POVLH06/007
Uitslag: 7-9
Quinten Desmedt (C0) – 4/4
Senne Blommaert (C2) – 3/4
Joris Legrand (C6) – 0/4
Alexander Ramon (C6) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren B week 6: Erembodegem C - Lobos B
Erembodegem C – Lobos B
Adres: TTC Erembodegem, Cesar Haeltermanstraat, 71, 9300 Aalst
Wedstrijd: POVLH06/025
Uitslag: 5-11
Victor De Baets (D0) – 3/4
Dirk De Bruycker (D0) – 2/4
Robin De Vlieger (D2) – 4/4
Glenn De Tollenaere (D2) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren D week 6: Zomergem B - Lobos D
Zomergem B – Lobos D
Adres: TTC Zomergem, Hofbouwstraat 2, 9930 Zomergem
Wedstrijd: POVLH06/037
Uitslag: 14-2
Stefaan Beyst (D4) – 0/4
Thibo Van derBruggen (D6) – 2/4
Lieke De Mol (E0) – 0/4
Wouter Devos (E0) – 0/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Jeugd A week 6: Merelbeke C - Lobos A
Merelbeke C – Lobos A
Adres: TTC Merelbeke, Plataan 2, 9820 Merelbeke
Wedstrijd: POVLJ06/007
Uitslag: 0-9
Joachim Slock (E6) – 3/3
Gilles Verstraete (E6) – 3/3
Darius Van de Velde (NG) – 3/3
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren C week 6: Hamme C - Lobos C
Hamme C – Lobos C
Adres: TTC Hamme, Cesar De Golspark 6, 9220 Hamme
Wedstrijd: POVLH06/031
Uitslag: 13-3
Johan De Mol (D4) – 0/4
Filip Thys (D4) – 1/4
Koen Locquet (D4) – 0/4
Karel Legrand (D6) – 2/4
Klik hier voor wedstrijddetails op Frenoy
Heren E week 7: Lobos E - Sint-Niklase G
Lobos E – Sint-Niklase G
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH07/050
Jeugd A week 7: Lobos A - Maldegem A
Lobos A – Maldegem A
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLJ07/008
Heren A week 7: Lobos A - Galmaarden A
Lobos A – Galmaarden A
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH07/008
Heren C week 7: Lobos C - Meteor B
Lobos C – Meteor B
Adres: GBS Lochristi, Koning Boudewijnlaan 4, 9080 Lochristi
Wedstrijd: POVLH07/032