D-ploeg promoveert naar 3de provinciale!

Tussen al dat trieste coronanieuws door kunnen we af en toe ook eens meer amusante mededelingen doen, doordat Maldegem niet zakt in Landelijke promoveert onze D-ploeg, die knap derde stond, naar 3de provinciale!

We hebben volgend seizoen zowaar drie ploegen in 3de provinciale… Dat wordt daar een gezellige Lobosdrukte!

Proficiat aan deze sportievelingen die dit, mede door hun spirit (ze noemen zichzelf niet voor niets het Dream-team) hebben verwezenlijkt: Guy, Karel, Koen, Lieke, Thibo, Wouter & tal van invallers.

Rangschikking

PloegPWLDPtn
1TTC Triumph Ge Mo B16160048
2TTC HNO Assenede B17152047
3TTC Lobos-Lochristi D16123141
4TTC Erembodegem D1676333
5TTC Galmaarden D1676332
6TTC Sterke Stut Oosterzele VZW C1759330
7TTC Merelbeke I17610130
8TTC Deinze vzw E1669129
9TTC Rooigem Gent VZW K16410226
10TTC Ouwegem B16412023
11TTC Temse C17015219